REJESTRACJA TELEFONICZNA

+48 71 716 24 44

+48 728 964 740, +48 733 083 000

rejestracja on-line

Poniedziałek - Czwartek 8:00 – 20:00

Piątek 8:00 – 18:00

Aparat EKG AsCARD Grey

Niezawodny 12-kanałowy elektrokardiograf z dużym (7”) wyświetlaczem dotykowym i bazą 1000 badań. Wyróżnia się możliwością podłączenia przystawki spirometrycznej, zapisu badania do pamięci USB oraz wysłania badania na pocztę e-mail lub inny aparat EKG. Zapis badania odbywa się w trybie ręcznym, automatycznym lub AUTOMANUAL.

System wysiłkowy B612 bieżnia mod. C

Zaawansowana technologicznie bieżnia B612 model C, która umożliwia przeprowadzanie badań wysiłkowych oraz skuteczną i bezpieczną rehabilitację kardiologiczną. Zawiera ona szereg innowacyjnych rozwiązań:

  • system kontroli nachylenia (inklinometr) pozwalający na precyzyjne zadawanie obciążenia poprzez zmianę pochylenia bieżni,
  • możliwość współpracy z oprogramowaniem realizującym protokół Trackmaster,
  • wbudowany moduł EKG
  • trzy wyłączniki bezpieczeństwa (w tym jeden zewnętrzny), co zwiększa kontrolę nad pracą bieżni i bezpieczeństwem pacjenta.

HolCARD 24W Delta-L System

System HolCARD 24W Delta-L to system analizy EKG metodą Holtera wraz z systemem do badań wysiłkowych składający się ze Stanowiska Diagnostyki Medycznej typu L wraz z specjalistycznym oprogramowaniem.

Produkt łączy zalety systemu analizy EKG metodą holtera HolCARD 24W i systemu do elektrokardiograficznych badań wysiłkowych CardioTEST.

System współpracuje z rejestratorami holterowskimi AsPEKT 703, AsPEKT 800 i AsPEKT 812 oraz pozwala na prowadzenie badań na bieżni B612 lub cykloergometrze CRG 200.

Rejestrator holterowski
EKG AsPEKT 703

Rejestrator AsPEKT 703 jest nowoczesnym urządzeniem przeznaczonym do rejestracji i zapisu na kartę SD 3-kanałowego badania EKG metodą Holtera (z 7 elektrod) w okresie 48 godzin. Zapisane badania EKG są odczytywane i analizowane przez oprogramowanie HolCARD 24W. Rejestrator ma możliwość rejestracji stymulacji oraz dwóch rodzajów zdarzeń.

Rejestrator holterowski
EKG AsPEKT 712

Rejestrator AsPEKT 712 jest nowoczesnym urządzeniem cyfrowym o zasilaniu bateryjnym przeznaczonym do rejestracji i zapisu na kartę SD 12-kanałowego badania EKG metodą Holtera w okresie 48 godzin lub 7 dni. Zapisane badania EKG są odczytywane i analizowane przez oprogramowanie HolCARD 24W. Rejestrator AsPEKT 712 ma możliwość rejestracji stymulacji oraz dwóch rodzajów zdarzeń.

Rejestrator holterowski
EKG AsPEKT 703

12-kanałowy rejestrator EKG z czasem zapisu do 48 godzin wyposażony w wyświetlacz graficzny.

24h automatyczne monitorowanie ciśnienia tętniczego HolCARD CR07 rejestrator

Rejestrator ciśnienia tętniczego krwi HolCARD CR07 przeznaczony jest do stosowania w szpitalach, ośrodkach ambulatoryjnych i gabinetach specjalistycznych. Umożliwia wykonanie rejestracji ciśnienia tętniczego krwi metodą oscylometryczną. Rejestrator posiada wyświetlacz LCD, umożliwiający bezpośredni odczyt ostatniego badania. Mała waga i niewielkie gabaryty sprawiają, że rejestrator jest urządzeniem ergonomicznym.

Cyfrowy ultrasonograf ALOKA Alpha 7

Najwyższa jakość obrazu dzięki japońskiej technologii Ultimate Compounding Technologies. Obrazowanie 3D/4D wykorzystujące unikalne hemisferyczne głowice wolumetryczne (HST+) zapewniające fotorealistyczne obrazowanie 3D w czasie rzeczywistym o niespotykanej jakości i szybkości.

Zespolona technologia podwójnego ogniskowania wiązki zapewnia najwyższą rozdzielczość kontrastową, przestrzenną oraz czasową. Funkcja umożliwia wczesną ocenę arterosklerozy oraz badania sprężystości naczyń.

ALOKA Alpha 7 (posiadamy 2 takie aparaty) jest cyfrowym, klinicznym aparatem klasy Premium zbudowanym w nowatorskiej technologii Ultimate Compounding Technologies – oferuje obrazowanie diagnostyczne najwyższej jakości i wydajności na poziomie dotąd niespotykanym w świecie ultrasonografii.

Najnowszy system firmy ALOKA, stanowiący ukoronowanie rozwoju technologicznego serii ProSound, przełamuje wiele barier technologicznych dotychczas nie do pokonania. Zaprojektowany dla tego systemu układ formowania wiązki Compound Pulse Wave Generator, wspomagany układem opóźniającym o najwyższej precyzji, jest zdolny generować sygnały o niespotykanej czystości. Jednocześnie – co jest absolutną nowością – układ ten w pełni i na bieżąco kontroluje charakterystykę sygnału nie tylko na poziomie beamformera, lecz także na poziomie każdego pojedynczego kryształu głowicy przez cały czas transmisji. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu najszybszych dostępnych układów przetwarzania danych, a efektem tego jest możliwość stosowania pulsów, których uzyskanie do niedawna było uważane za technicznie nieosiągalne. Pozwoliło to m.in. na stworzenie nowej, nieznanej dotąd opcji obrazowania Dopplerowskiego eFlow, łączącej w sobie niespotykaną wcześniej czułość z niewiarygodną wprost rozdzielczością przestrzenną i czasową. Zastosowanie tej opcji pozwala obserwować przepływy i unaczynienie tkanek z dokładnością nieosiągalną dotąd nawet przy zastosowaniu środków kontrastowych. Na czystość obrazu ma również istotny wpływ zastosowanie głowic hemisferycznych o konstrukcji wielorzędowej (HST+) z ogniskowaniem dwupłaszczyznowym.