REJESTRACJA TELEFONICZNA

+48 728 964 740, +48 733 083 000

rejestracja on-line

Poniedziałek - Czwartek 8:00 – 20:00

Piątek 8:00 – 18:00

Poradnia gastroenterologiczna zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób przewodu pokarmowego: przełyku, żołądka, dwunastnicy, jelit, trzustki, wątroby i dróg żółciowych. Nasza poradnia posiada nowoczesny blok diagnostyczno-zabiegowy, z dwiema pracowniami endoskopowymi w pełni wyposażonymi w najwyższej klasy sprzęt japońskiej firmy OLYMPUS EXERA III oraz salę budzeń pacjentów z systemem monitorowania funkcji życiowych. Dzięki temu badania oraz zabiegi endoskopowe możemy wykonywać również w znieczuleniu ogólnym z udziałem anestezjologa na nowocześnie wyposażonym stanowisku do znieczulenia, gwarantującym pełne bezpieczeństwo pacjenta. Całość bloku została zaprojektowana zgodnie z nowymi standardami zapewniającymi pacjentowi komfort, bezpieczeństwo oraz intymność.

W bloku diagnostycznym znajduje się również pracownia ultrasonografii z dwoma aparatami klasy Premium ALOKA Alpha 7 oraz pracownia motoryki i pH-metrii.

Dodatkowo oferujemy pacjentom konsultacje w naszej Poradni Dietetyki Klinicznej, które w wielu schorzeniach przewodu pokarmowego stanowią ważny element sukcesu terapeutycznego. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie naszych specjalistów pozwalają na dokładną i szybką diagnostykę schorzeń oraz wdrożenie skutecznej terapii.

Lekarze specjaliści

Gastroenterologia Wrocław – usługi